Yükleniyor...
  • 05550944445
01.03.2022

Sevgili ayakkabıları çiftler arasında en çok kullanılan kombin yöntemi oldu. Çok dikkat çeken ve kolay bir şekilde yapılabilen ayakkabı kombinleri, sevgililerin en kısa sürede en kolay şekilde en iyi kombini yapmasına imkan sağlıyor. Böylece sevgililer çok kolay bir şekilde ayakkabı kombinleri yapabiliyor. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa derlemesini yaptığımız sevgililer için ayakkabı kombinleri yazıda sizi bekliyor.

01.03.2022

Her ne kadar kusursuz bir kombin yaparsanız yapın, doğru çanta modelini seçmediğiniz sürece stiliniz o kusursuzluğunu gösteremeyecektir. Bunun için renk seçiminden dokuya, farklı ortamlarda farklı model seçimlerinden bakımsız deri ve süet kullanmaya; erkeklerin çanta seçiminde yaptığı 5 hatayı keşfedin ve siz de bu hatalara düşmeyin!

01.03.2022

Kabul etmeliyiz ki erkek ruhunu anlamak biz kadınlar için her zaman karmaşık ve zor olmuştur. Bir erkeğin dikkatini çekmek için çeşitli yöntemler deneriz; saçımızla oynarız, yüksek sesle kahkahalar atarız veya dans pistinde en çok biz eğleniyormuşuz gibi davranırız. Bu yöntemlerin zorlayıcı ve işe yaramaz olduğunu hepimiz deneyimleyerek görmüşüzdür.

01.03.2022

Mikro mini çantalar geçtiğimiz sene moda endüstrisinin dikkatini üzerinde toplasa da bir kenara not edin; yeni yılda yeni bir it-bag doğacak. Yeni hangi kıyafete yatırım yapacağınızı düşünmeden önce 2022 İlkbahar/Yaz defilelerine yansıyan çanta trendlerine göz atmanızda fayda var. Sonuçta çantalar, kadınların her gün yanlarına almak istedikleri her şeyi taşıyan bir moda figürü.

Whatsapp